Rozhovory / InterviewsMy interview bezpasaka.cz (czech)…


Interwiew for Alphatrib

Klikni pro zvětšení – Click to enlarge

Webové stránky Paul Morris

Website Paul Morris


Nedělní Blesk – 15.2.2015:

Na tuhle reportáž vyjíždíme od redakce trochu s rozpaky. Kam že to jedeme? Za dominanty! To jsou pánové, kteří ponižují, trestají a mučí ženy (ale i muže). Ti si k nim chodí pro výprask a svoji dávku bolesti. Takový Greyové, akorát v »trošku« drsnější podobě. Dohodli jsme si návštěvu u vyhlášeného Mastera Drexe.

Salon

Svůj sado-maso salon má ve svém bytě v pražské Libni. „Jeďte do třetího patra, čekám na vás,“ oznámí nám mužský hlas v mikrofonu. Vyjíždíme nahoru a otvíráme dveře výtahu. Vcházíme do tmy. Za rohem prosvěcuje světlo. Jdeme za ním. Ve dveřích stojí svalnatý, ostře rozkročený muž v kožených kalhotách, tílku a tetováním. „Pojďte dál,“ přikazuje přísným hlasem. Na chvíli se zastavíme, podíváme se na sebe, ale nakonec vcházíme…

Byt je to útulný a nově rekonstruovaný. Na první pohled žádné doupě neřesti. Mistr mučení nám vaří kávu, a na hodinu půl se nám stává velice milým společníkem. „Chlapi se mě dost bojí!“ nám sdělí na uvítanou. „Na začátku kariéry mě zajímalo, proč se lidi nechávají ponižovat. Tak jsem se s jedním seznámil na internetu a pořádně ho doma seřezal. A zjistil jsem, že i mě se líbí být dominantní,“ vypráví nám pětapadesátník s přezdívkou Master Drex. „Kurz dominanta jsem absolvoval na různých workshopech v zahraničí i u nás. Učil jsem se od těch nejlepších.“

Sadista

To už na dveře zvoní pan Hádes, druhý dominant, který souhlasil s rozhovorem. Jeho vzhled nás překvapil. Vypadá jako chlápek od vedle, dobrák od kosti, který rád baští a se kterým byste zašli na pivo. „Přinesl jsem si svoji kávičku,“ zdraví se s Dexem. Pak si k nám přisedá a zapojuje se do rozhovoru. „Jsem sadista, když to po mně někdo chce. A jsem neobměkčitelný, tedy v rámci dohody. Ale jinak bych ani mouše neublížil,“ dodává svým hlubokým hlasem připomínajícího Petra Jandu.

Kozelec

Trestání má podle nich svoje přísná pravidla. Rozhodně to není tak, že si s člověkem dominant může dělat, co se mu zlíbí. Na prvním místě je samozřejmě zdraví klienta.
„Jednou mi někdo volal, že chce být svázaný přes noc do kozelce. Řekl jsem mu, že se zbláznil. Mám za své klienty zodpovědnost,“ říká Master Drex.

Grey a Anastacia

Jak tedy má taková česká Anastacie začít?
„Já vsázím na osobní pohovor. Klientka přijde, ptám se jí, co jí vzrušuje, co by chtěla vyzkoušet. Podle toho se řídím,“ vypráví nám Hádes.
„Mojí specialitou je posílání dotazníků. Tam si všechno vyjasníme. Pak přijde subík nebo subina a už se to rozjede. Okamžitě musí začít poslouchat. Klekne si do rohu a čeká. A když bude zlobit, tak já budu trestat. A to já dělám rád,“ hrdě se vyprsí Drex
.

Zábava

Na obou pánech je vidět, že je práce skutečně velmi baví. Největším potěšením pro ně prý je, když vidí, že si klient hrátky užívá. „Když je z něj cítit spokojenost, to je nejvíc. A víte co, pojďte si něco vyzkoušet, ať víte o čem je řeč,“ pobízejí nás a oči se jim při návrhu doslova rozzáří.

Mučírna

Přemísťujeme se do mučírny. Je to malá ložnice s velkou postelí, které dominuje masivní dřevěný kříž. Červené tlumené osvícení umocňuje atmosféru, je to sexy a vzrušující. Všechny pomůcky jako důtky, bičíky, vařečky, ozubené kolečko, svíčky, pouta, kolíčky na bradavky a mnohé další jsou pečlivě srovnané v ukládacích boxech.

Drex začíná redaktorce Evě svazovat ruce lanem a ještě pro zpestření jí je dává za hlavu.  „Příjemné mi to tedy není, mám pocit, že se mi ruce po chvilce začínají odkrvovat.“ svěřuje se s prvními pocity Eva.
Redaktor Michal si mezitím vybírá velice působivou černou latexovou masku. Jediný otvor, který má, je ten na ústa. „To je skvělá věc. Nic nevidíte, utlumí vám to i částečně sluch. To pak člověk všechny dominantovi »nápady« cítí úplně jinak,“ říká Hádes a pomáhá Michalovi s nasazením. „Jak vám je,“ ptá se. „Nejsem si úplně jístý. Má to na mě být určitě tak napnuté a ještě mě to dusit?“ ptá se redaktor. „Jasně. To je správně,“ odvětí Hádes a hned Michal štípne do ramene. „Co je, co se děje?! Chlapi nechte toho,“ prosí hlasitě a masku s obtížemi okamžitě roluje dolů.

Na kříži

To už visí Eva přikurtovaná na kříži zády do místnosti. „Teď si s vámi můžeme dělat, co chceme,“ říkají zlomyslně. „Co naplácat důtkami na zadek? Jako v tom filmu,“ smějí se naši »Greyové«.
„Když mi začínali důtkami přejíždět po bedrech a zadku, klepala jsem se strachy. Nevěděla jsem, co se bude dít a ani jak to bude bolet. Naštěstí se nade mnou chlapi slitovali a nebyli tak přísní,“ sděluje své zážitky.
„Jak byste teď se mnou pokračoval, kdybych byla vaše klientka?“ ptá se při odkurtování Eva. To se prý nedá dopředu naplánovat. Master Drex ani jeho kolega neuznává předem dané scénáře. „Řídíme se intuicí, děláme to, co je vhodné v danou chvíli,“ shodují se.

Zákazníci

Kdo jsou vlastně klienti dominantů? Co jsou zač? Podle pánů jde prý o úplně obyčejné, nenápadné lidi, kteří to mají v hlavě srovnané. „Prostě mají jen sexuální úchylku. Nechtějí to zbytečně ventilovat doma, tak zajdou k nám a uleví se jim a vše je v pořádku. Každý z nich je originál a požaduje něco jiného.“

Dominanti radí

Při odchodu jsme pány požádali, zda by mohli dát našim čtenářům nějakou radu na téma: Jak žít ve vztahu, kde jeden z partnerů chce ten sex trochu okořenit? Pan Hádes i Master Drex jsou zajedno: „Největším problémem vanilko-úchylných vztahů je, když spolu partneři o tom nemluví. Samozřejmě nemůžete přijít k partnerovi a hned mu z ničeho nic nasekat. Ale už i při mazlení jdou získat určité indicie, které vám můžou napovědět, co se druhému líbí. Lehké kousání, plácání atd.  Komunikace je základem spokojeného vztahu,“ tvrdí souhlasně pánové.
A co vy, čtenáři, vzpomenete si, kdy jste naposledy partnerovi řekli o svých sexuálních představách a přáních?

Na závěr musíme napsat, že ne vše, co bylo řečeno v salonu, jde publikovat. Vlastně naše reportáž je jen opravdu zlomkem toho, co jsme se dozvěděli. A můžeme s klidným srdcem napsat, že Christian Grey je oproti Masteru Drexovi a Hádesovi naprostá nula bez fantazie!